Veljeremont

Pakume oma klientidele täisteenust velgedele: velgede sirgestamine, liivaprits, keevitus, värvimine.

UUS TEENUS! Poleeritud pinda taastamine ja lakkimine.

Valuvelgede müük

Meie põhitegevuseks on uute valuvelgede müük. Kui Teie ei leidnud sobivat varianti velgede kataloogist, võtke meiega ühendust, proovime aidata.

Uute ja kasutatud rehvide müük

Müüme uusi ja kasutatud rehve sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele. Tootevalikus on rehvid nii preemium kui ka eelarve segmentist. Kui Teie ei leidnud sobivat varianti rehvide kataloogist, võtke meiega ühendust, proovime aidata. 

Kasutatud rehvide kohta küsige infot tel 555 17 329

 

Autoremont

Pakume autoremondi-teenust (veermiku remont). Teenuse hind 35 eur/tund

Rehvitööd, rehvivahetus

Rehvivahetus jm rehvitööd toimuvad Turu 18 aadressil. Broneeri aeg internetis. Küsimuste korral võtke meiega ühendust. Hinnakirjaga võite tutvuda siin.

 

Õli müük ja õlivahetus

Mootoriõli vahetamise tihedus on määratud auto kasutamise režiimiga ja toimub auto tehnilise hoolduse ajal. Praktika näitab, et keskmine läbisõit õlivahetusest õlivahetuseni on 15000 km või 1 aasta.

Sildade reguleerimine

Aja jooksul rataste kokkujooks ja kaldenurk muutuvad. See toimub veermikuosade loomuliku kulumise tõttu. Sellega kaasnevad lõtkude suurenemised veermikus. Sellepärast soovitatakse iga 15-30tuh. km järel reguleerida rataste kokkujooksu ja kaldenurka. See parandab auto juhitavust ja teelpüsimist ning vähendab veermiku ja rehvide kulumist. Soovitame teha sildade reguleerimist ka peale veermiku remonti.

Rehvide ja velgede diagnostika

UUS TEENUS! Sinu autos on vibratsioon ja Sa ei tea miks? Teostame diagnostikat nii rehvidele kui velgedele ja selgitame välja!

Rehvirõhuandurite programmeerimine, müük, paigaldus.

Alates 2014. a novembrist on rehvirõhu andurid kohustuslikud kõigil Euroopa Liidu territooriumil müüdud uutel autodel. Nende andurite kasutamise kontrollimine on kohustuslik ka tehnoülevaatusel. See põhineb Euroopa Liidu standardil 2010 / 48EC.

Pakume rehvirõhuandurite programmeerimist ja paigaldust. Meie tootevalikus on programmeeritavad andurid - SCHRADER, HAMATON - mis sobivad peaaegu igale autole. Lisaks on müügil TPMS remondikomplektid. 

 

 

 

 

 

Vaata meie hinnakirja

 

Tutvu rehvivalikuga e-poes Võta meiega ühendust

Greaton CMS