Ostutingimused

1. Tellimus ja Tellimuse Kinnitus
Tellija esitatud Tellimuses peab sisalduma Tellija nimi, Tellija kontaktandmed (vähemalt toimiv e-maili aadress ning telefoninumber), soovitud Kaup ning aadress kuhu Kaup toimetatakse. Tellimuse esitamisel nõustub Tellija käesolevate tingimustega, ning samuti sellega, et Tarnijal on õigus esitada Tellijale arve elektroonilises formaadis.

Tellimuse saamisel esitab Tarnija Tellijale Tellimuse Kinnituse. Tellimuse Kinnitus sisaldab reeglina ettemaksuarvet Kauba eest. Tellimuse Kinnitus ja ettemalsuarve sisaldavad ka Kauba kohaletoimetamise tingimusi ning selle kulusid juhul kui need on Tellimuse Kinnituse esitamise ajaks selgunud. Tellimuse kinnitus võib sisaldada ka täpsemaid tarnetingimusi ning tähtaegu.Pildid kodulehel on illustratiivsed. Täiendavate küsimuste korral, pöörduge palun meie klienditoe poole info@avelg.ee

2. Kauba eest tasumine ning Kauba kohaletoimetamine
Kui teisiti pole kokkulepitud on Tellija kohustatud tasuma talle esitatud arve Kauba eest 7 päeva jooksul arve saamisest ning Tarnija on kohustatud toimetama Kauba Tellijale 4 nädala jooksul alates Tellimuse Kinnituse esitamisest.

Juhul kui Tellija ei tasu arvet õigeaegselt on Tarnijal õigus peatada Kauba kohaletoimetamine kuni arve tasumiseni. Tarnija ei vastuta selliste viivituste eest mille on põhjustanud Tellija poolne viivitus.

Juhul kui Tarnija on Kauba Tellijale üle andnud enne Kauba eest tasumist kuulub Kaup Tarnija omandisse kuni selle eest on tasutud kogu kokkulepitud summa (omandireservatsioon).

3. Kauba tagastamine
Tellijal on õigus Kaup mistahes põhjusel tagastada 14 päeva jooksul. Kaup tuleb tagastada kasutamata kujul algses pakendis Tarnija aadressil või Tarnija lattu Tartus. Kauba tagastamise transpordi kulude (kuuskümmend eurot) kannab Tellija. Kauba tagasisaamisel hüvitab Tarnija Tellijale Kauba hinna kuid mitte selle kohaletoimetamise kulusid. Kriimustatud või muidu kahjustatud ning müügikõlbmatud Kaupa ei hüvitata.

4. Garantii tingimused
Tellija on kohustatud kätte saadud Kauba (osutatud teenuse) ülevaatama esimesel võimalusel ning teatama viivitamatult võimalikest defektidest.

Transpordil tekkinud kahjudest tuleb koheselt teatada kauba vedajale. Selliste kahjude puhul peab Tellija säilitama transpordi dokumendid ning transpordipakendi ning nõudmisel esitama need kaubavedajale kontrollimiseks.

Kaubal on tootja poolt antud garantii. Kauba defektide korral tuleb sellest viivitamatult teatada Tarnijale ning Garantii kehtimise korral toimetatakse Kaup tootjale kontrollimiseks, parandamiseks või vahetamiseks. Garantii ei kata Tellija töö- või kaudseid kahjusid. Garantii ei kehti juhul kui defektid tulenevad Tellija poolsest hooletusest, paigaldusjuhiste mittetäitmisest vöi muust Tellija poolsest paigaldusveast.

5. TÄHTIS!
PALUME ÜLE KONTROLLIDA RATTAMUTRITE/-POLTIDE KINNITUST PEALE 100 KM LÄBIMIST! (meie juures on võimalik teha tasuta kontrolli)PALUME KÕIK TOOTED ÜLE KONTROLLIDA KAUBA KÄTTESAAMISEL! Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.Hooaja keskel SOOVITAME vahetada omavahel rattad, selleks, et rehvid kuluksid ühtlaselt. OLULINE VELGEDE INFO!

1. kroomitud (CH) ja poleeritud (MG, MB, MS jne) veljed ei ole sobilikud talvel kasutamiseks!
2. enne rehvide monteerimist kontrollida velgede sobivust autole!

Rehvitööde hinnakiri
Asume uuel aadressil! Ringtee 1, Tartu